Hotel pięciogwiazdkowy – czy to tylko pusty slogan?

 

Pewnym symbolem luksusu jest pięciogwiazdkowy hotel. Piwnicza być może nie jest miejscowością, która słynie z takich obiektów. Jednak nie zmienia to faktu, że jeżeli hotel mieści się w willi jak np. http://willapoprad.pl , to i tak jego prestiż jest większy. Dzisiaj jednak zastanowimy się czy pięć gwiazdek to tylko pusty slogan.
Częściowo być może tak jest, jednak to nie zmienia faktu, że pewne standardy musi spełnić pięciogwiazdkowy hotel. Piwnicza, Warszawa, Gdańsk – nie ma znaczenia, gdzie on się znajduje. Jeżeli posiada on 5 gwiazdek, to musi spełnić pewne wymagania.

 


Mówią one między innymi o tym jaka jest wielkość pokoju, jakie jest jego wyposażenie i o ogólnym wyposażeniu hotelu. Nawet jeżeli w Piwniczy znajdziesz pięciogwiazdkowy obiekt, to musi on spełniać wymagania.
Jednak są to rzeczy, które można łatwo zmierzyć. Natomiast jeszcze pozostaje kwestia tego jak się o nie zadba.

 

Hotel Piwnicza zz basenem na zewnątrz.11009090777(12)
Hotel Piwnicza zz basenem.

 

Czasem w zwykłych wynajmowanych pokojach jedzenie jest lepsze niż np. w pięciogwiazdkowym obiekcie. Często w miejscowościach takich jak hotel Piwnicza standard jest wyższy, ponieważ osoby prowadzące hotele stawiają tam na większą jakość i patrzą nie tylko na pieniądze, ale na zadowolenie klienta. Dlatego osobiście z dystansem podchodzę do ilości gwiazdek, zwłaszcza w miejscowościach wielkości Piwniczy.