Od zarania dziejów ludzie domyślali się istnieni….

Od zarania dziejów ludzie domyślali się istnienia pewnych reguł i praw rządzących światem.

Współcześnie wielu ludzi mniej lub bardziej „oświeconych” opracowuje i składa różne metody, które mają tłumaczyć i objaśniać te reguły. Jednym z takich ludzi jest tajemniczy Vadim Zeland, Rosjanin, pisarz i biznesmen, który podjął się próby opisania kluczowych zasad rządzących przestrzenią. Metodę swoją nazwał transerfingiem rzeczywistości i opisał bardzo dokładnie w jedenastu tomach, z których dziewięć, jak dotychczas, zostało przetłumaczonych na język polski.
Portal metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci w ciekawy sposób przybliża pojęcie transerfingu. Obecnie coraz więcej ludzi poznaje i zgłębia metodę, ponieważ okazuje się, że transerfing rzeczywistości w niezwykły sposób porządkuje myśli i sprawia, że mamy wrażenie, że „zawsze o tym wiedzieliśmy, tylko teraz ktoś nam o tym przypomniał i ubrał to w słowa”. Transerfing rzeczywistości jest de facto portalem, który otwiera drzwi do świata, w którym rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, niż dotychczas. W transerfingu rzeczywistości dowiesz się na przykład jak wyznaczać sobie cele i jak je realizować w sposób lekki, łatwy i przyjemny. Właściwie w transerfingu nie mówimy o realizowaniu celów – my je tylko wyznaczamy, a one urzeczywistniają się same. Zgłębiając tę metodę dowiesz się także jak wzmocnić materializowanie wyznaczonych celów, jak je utrwalić i zakotwiczyć – czyli, krótko mówiąc – jak za pomocą narzędzia, którym jest transerfing rzeczywistości sterować energią, która jest wszędzie i tworzy pola informacyjne.

O transerfingu rzeczywistości napisano już wiele, ale wciąż pozostaje on narzędziem, które wydaje się skomplikowane i zawiłe. W istocie jednak – gdy poświęcimy nieco czasu na zaznajomienie się z transerfingiem rzeczywistości zobaczymy, że metoda ta wymaga tylko przyjęcia i stosowania kilku prostych reguł. Gdy je zrozumiemy i nabierzemy biegłości w ich stosowaniu zobaczymy, że swój los można wybierać dosłownie jak towar w sklepie, Oczywiście później pozostaje praktyka, która – jak zawsze – czyni mistrza.