Optymalizacja stron internetowych – firma pozycjonerska czy samodzielnie?

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej firm pozycjonerskich, które zajmują się działaniami SEO. Jedną sprawdzoną i często wybieraną jest http://www.mkgroup.pl oferująca swoje usługi nie tylko w kraju, ale także za granicą. Choć pozycjonowanie wydaje się na pierwszy rzut oka łatwym procesem, to w rzeczywistości takim nie jest. Zdecydowanie lepiej, aby stroną zajęła się firma pozycjonerska, z doświadczeniem w działaniach SEO. Jeżeli zaufamy firmie pozycjonerskiej będziemy mieć pewność, że nie będzie żadnych przykrych konsekwencji dla właściciela strony. Firma pozycjonerska, która świadczy usługi z zakresu optymalizacji, stale przygląda się efektom, dzięki czemu wie jakie i w jaki sposób przeprowadzać działania, aby były efektowne.

Przykładowy cennik:

  • Optymalizacja SEO: 700zł jednorazowo, zawiera zabezpieczenie witryny i optymalizację, unikalne opisy dla 15
    Firma pozycjonerska, która świadczy usługi z zakresu optymalizacji, stale przygląda się efektom.

    podstron i 3 wartościowe linki oraz raporty SEO,

 

  • Pozycjonowanie: 700zł miesięcznie, zawiera unikalne treści, optymalizację SEO, 2 wartościowe linki co miesiąc, unikalne opisy dla każdej podstrony i grafiki, słowa kluczowe oraz raporty SEO,

 

  • Przygotowanie do pozycjonowania: 300zł jednorazowo, zawiera ręczne dodawanie witryny do katalogów, 5 wartościowych linków, unikalne opisy, raporty SEO.