Program do księgowania zamiast księgowej?

 

Korzystanie z usług księgowych jest bardzo popularne wśród właścicieli wielu firm. Zadaniem osoby zajmującej się księgowością jest pomóc w wyborze odpowiedniej formy rozliczenia, przygotowywanie faktur VAT, a także spraw kadrowo-płacowych. Czy można poradzić sobie bez pomocy takiej osoby? Oczywiście, że tak! Wystarczy wtedy mieć tylko odpowiedni program do księgowości, który zastąpi taką osobę.

 

 

Technologia w Twojej firmie

“Programy do prowadzenia księgowości powoli stają się normą” – mówią specjaliści. Liderzy w branży ( np. Lefthand ) każdego dnia dostarczają swoim klientom innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Ten trend zauważyć można zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Zaawansowane mniej lub bardziej programy są odpowiednie do prowadzenia księgowości różnych firm. Można z nich korzystać wtedy, kiedy używa się jako formy rozliczenia:

  • karty podatkowej,
  • ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych,
  • księgi przychodów i rozchodów,
  • pełnej księgowości.

 

Zadania, jakie wykonuje program, to:

  • tworzenie i wysyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego do Urzędu Skarbowego,
  • wystawiania faktur VAT,
  • przygotowywanie raportów,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z kadrami i płacami,

 

Wiele zadań można zautomatyzować, co przekłada się na większą wygodę użytkowania programu do księgowania.

 

1_733320(2)
Program do prowadzenia księgowości jest rozwiązaniem, z którego korzystać można zamiast zatrudniania księgowej.

 

Rozwiązanie dla każdej firmy

Program do prowadzenia księgowości jest rozwiązaniem, z którego korzystać można zamiast zatrudniania księgowej. Jest to rozwiązanie wygodne dla każdej firmy, bez znaczenia na rozmiar oraz zakres działania. Jest to z pewnością opcja, nad którą warto się pochylić. Program do księgowości to przede wszystkim oszczędność pieniędzy i czasu.

Koszt zakupu jest bardzo niski, szczególnie w porównaniu z usługami biur rachunkowych. Do tego obsługa jest prosta, co przekłada się na to, że każdy sobie z takim programem może poradzić. Jest to opcja, którą warto rozważyć! Wybór programów do księgowania jest bardzo szeroki i na pewno każdy znajdzie najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie, idealnie dopasowane do potrzeb jego małej, dużej lub średniej działalności gospodarczej.